Rodzinny Moto-Piknik współorganizowany z Mogielnickim Stowarzyszeniem Motocyklowym FEROX

Data: 13.06.2024 r., godz. 08.13    113
08.06.2024 r.

W dniu 8 czerwca 2024 roku Dyrektor wraz z Pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grójcu uczestniczył w Rodzinnym Moto-Pikniku zorganizowanym przez Mogielnickie Stowarzyszenie Motocyklowe – Ferox dla dzieci z rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka oraz dzieci z gminy Mogielnica. 

Wśród atrakcji znalazły się motocykle, które przyciągały uwagę entuzjastów motoryzacji. Uczestnicy mogli podziwiać wystawę pojazdów militarnych i zabytkowych, oraz zapoznać się z wozami strażackimi, a także spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku.

Zespół animatorów zapewnił wesołą i kolorową rozrywkę dla najmłodszych, a dmuchańce i różnorodne konkursy były ulubionym punktem programu dla dzieci. Zainteresowaniem cieszyła się również loteria fantowa. 

Imprezę uświetniały również występy sceniczne solistów, instrumentalistów i zespołów muzycznych z Grójca i Nowego Miasta.

Podczas pikniku nie zabrakło również pysznego jedzenia. Dla gości przygotowany był grill oraz grochówka z kuchni polowej. Dla miłośników słodkości była dostępna również wata cukrowa, gofry i wiele innych smakołyków.

 

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia. 

Rodzinny Moto-Piknik
Pracownicy PCPR robiący tatuaże dzieciom., Pracownicy PCPR wraz z Burmistrzem Gminy i Miasta Mogielnica., Zabawy dzieci na dmuchańcu., Zabawy z chustą., Zabawy z chustą., Zabawy dzieci z animatorem., Zabawy dzieci z animatorem., Powitanie gości przez Burmistrza Gminy i Miasta Mogielnica., Wystawa motocykli., Występy wokalistów Grójeckiego Ośrodka Kultury., Występy wokalistów Grójeckiego Ośrodka Kultury., Pracownicy PCPR wraz z Mogielnickim Stowarzyszeniem Motocyklistów FEROX., Wystawa zabytkowych pojazdów., Występy wokalistów Grójeckiego Ośrodka Kultury., Występy wokalistów Grójeckiego Ośrodka Kultury., Występy wokalistów Grójeckiego Ośrodka Kultury., Występy wokalistów Grójeckiego Ośrodka Kultury., Zabawy dzieci z animatorem., Pracownicy PCPR wraz z wykonawcami Grójeckiego Ośrodka Kultury., Występy wokalistów Grójeckiego Ośrodka Kultury., Maskotka "Blue" jako jedna z atrakcji pikniku., Maskotka "Blue" jako jedna z atrakcji pikniku., Zabawy dzieci z animatorem., Zabawy dzieci z chustą animacyjną.,